O nas

   Siła naszego zespołu wynika z interdyscyplinarnego  dialogu jego członków. W naszym zespole pracują  inżynierowie, pracownicy naukowi politechniki świętokrzyskiej i gdańskiej, a także specjaliści z zakresu designu, architektury oraz chemii budowlanej. Tworzymy urządzenia dostosowane wielkością i ceną do konkretnej linii produkcyjnej. Obecność wszystkich członków  zespołu podczas testowania maszyn od  wersji laboratoryjnej , aż do finalnej pozwala zoptymalizować procesy na które ma wpływ sterowanie, mechanika i użyte media.  Pomagamy naszym klientom w realizacji zamówień wymagających  maszyn sterowanych dedykowanym  programem  i własnym  interfejsem dostosowanych do konkretnych potrzeb i personelu. Uważamy, że dla użytkowników  liczy się prostota produkcji  i optymalizacja zatrudnienia.

Zespół firmy  3dArtech projektuje i wykonuje  dedykowane, „szyte na miarę” urządzenia i linie produkcyjne: maszyny CNC, plotery, drukarki 3d i  termoformierki.

Zapraszamy do współpracy. Wiemy jak to zrobić.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Konkurs 1/1.1.1/2018 „Szybka ścieżka” MŚP